Pro Line Youth Green Bay Packers Nick Perry Green Jersey,Pro Line Womens San Diego Chargers Brandon Flowers Team Color Jersey.Pro Line Womens San Diego Chargers Craig Mager Team Color Jersey,Women’s New Orleans Saints Jimmy Graham Nike Black Game Jersey,Men's Tennessee Titans Brian Schwenke Pro Line Navy Team Color Jersey .Men's Cleveland Browns Marlon Moore Pro Line Brown Player Jersey,Pro Line Men's New York Giants Cullen Jenkins Team Color Jersey Cheap NFL Jerseys.Women's New England Patriots Brandon King Pro Line Navy Team Color Jersey,Men's Washington Redskins Ty Nsekhe Pro Line Team Color Jersey Cheap NFL Jerseys.Men's Seattle Seahawks Russell Wilson Nike Green Salute To Service Limited Jersey,Women's Arizona Cardinals David Johnson Pro Line Alternate Jersey .Pro Line Youth Green Bay Packers Demetri Goodson Green Jersey,Men's New England Patriots Tom Brady Nike White/Navy Blue Game Jersey .Women's San Francisco 49ers Jaquiski Tartt Pro Line Team Color Jersey,Men's Jacksonville Jaguars Patrick Omameh Pro Line Black Player Jersey.Mens Buffalo Bills Mario Williams Nike Royal Blue Game Jersey,Toddler Los Angeles Rams Robert Quinn Nike Navy Game Jersey,Youth Atlanta Falcons Allen Bradford Pro Line Team Color Jersey

Hakkımızda – 360 Piksel | 360 Sanal Tur | Street View

Hakkımızda

/Hakkımızda

360 Piksel Google Güvenilir Fotoğrafçı ve Coğrafi Bilgi Sistemleri ünvanına sahip uzmanlardan oluşan ekiptir. Google Street View görünümlerini yerel işletmelerin iç görünümleriyle birleştirerek müşterilerine daha gerçekçi bir deneyim sunmalarına yardımcı olmaktadır. Benzersiz ve gözalıcı fotoğraf çekim teknikleriyle HDR kalitesinde iç mekan sanalturları ve fotoğrafları çekmekteyiz. Ayrıca Google Organik Arama Sonuçları, Google Haritalar, Google Street View ve Google Business sayfalarında işletmenizin görünürlüğünü artırarak daha geniş kitlelere erişmenizi sağlamaktayız.

360 Piksel ekibi 10 yılı aşan dijital medya ve sanaltur tecrübesi ile Google’ın detaylı fotoğrafçı ve fotoğraf ekipmanları kriterlerini sağlayarak, Google politikalarını takip etmektedir.
Amacımız hedef kitlenize interaktif sanal deneyimler sunarak, ürün ve hizmetlerinize yeni bir tanıtım ve pazarlama aracı sunmaktır. Geleceğin teknolojisi Google Street View etkin ve vazgeçilmez bir tanıtım yöntemi olarak tüm dijital mecralarda yerini almaktadır.

Fotoğrafçılık
Tasarım
Google Street View
Sosyal Pazarlama
Sanal Tur
Photoshop
Google Haritalar
Markalama